Спеціалізація:

 Кримінальне, Адміністративне, Податкове право

Андрій Лакуша

Старший партнер

Адвокат

Наші принципи та пріоритети

  Юридичні послуги, вимагають професійного підходу, наявність достатнього досвіду роботи, а також високої відповідальності при їх наданні. Послуги  адвоката в багатьох випадках є життєво необхідними, тому обирати виконавців для їх надання слід з особливою серйозністю та відповідальністю. Нашими пріоритетами є якість виконання робіт і бездоганне обслуговування. 
       Ми гарантуємо повну конфіденційність інформації, отриману в ході роботи з клієнтами. При здійсненні своєї діяльності наше Адвокатське об’єднання використовує новітні технічні та інформаційні засоби. Нами створена практико-інформаційна правова база, яка постійно оновлюється в світлі останніх змін і доповнень, внесених до чинного законодавства та судової практики. Всі співробітники нашого об’єднання мають вищу юридичну освіту, підтримують високий рівень професійних знань та постійно підвищують свою кваліфікацію. Співпраця з клієнтами об’єднання заснована на принципах доброчесності та відкритості.
     За роки роботи ми виробили унікальні принципи взаємодії з Клієнтами:
       Ми абсолютно чесні і відверті з нашими клієнтами: пропонуючи всі законні способи вирішення питання, ми інформуємо довірителя про будь-які можливі ризики і перспективи - з урахуванням тенденцій у зміні законодавства та судової практики. Усвідомлюючи свою відповідальність перед клієнтом, наше об’єднання прагне забезпечити найвищі стандарти якості надання юридичних послуг. Суворе дотримання конфіденційності є необхідною умовою для того, щоб клієнт довіряв своєму адвокату. Ми звертаємо особливу увагу на виконанні цього зобов'язання. 
    Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб заощадити час наших клієнтів. Ми своєчасно інформуємо наших довірителів про хід конкретних справ і процесів про зміни у законодавстві та судовій практиці, які зачіпають їхні інтереси. 
     Кожна справа, доручена нам, є унікальною. Нам цікаво творчо вирішувати поставлені завдання, виходячи з особливостей ситуації нашого клієнта. Принцип індивідуального підходу до кожного клієнта допомагає нам успішно вести справи компаній та приватних осіб, що здійснюють діяльність в найрізноманітніших галузях права.

Євгеній Миколаєнко

Керуючий партнер

Адвокат

Спеціалізація:

 Кримінальне, Адміністративне, Цивільне, Господарське право

Максим Сиченко

Старший партнер

Адвокат

Спеціалізація:

 Адміністративне, Цивільне, Господарське, Кримінальне право

Андрій Кулініч

Старший партнер

Адвокат

 Адвокатське об'єднання «ЛЕКС ЛЕГІОН» надає повний спектр послуг у галузі права для фізичних та юридичних осіб. Ми направляємо свою діяльність на захист Ваших прав та інтересів, а також безпечний та успішний розвиток Вашого бізнесу.
 Працівники нашого об’єднання висококваліфіковані фахівці у різних галузях права, які знають і орієнтуються у всіх тонкощах законодавства.
    Наша згуртована команда складається з професійних адвокатів, що мають престижну освіту та багаторічний досвід роботи в сфері права. Фахівці адвокатського об'єднання «ЛЕКС ЛЕГІОН» мають досвід роботи у галузі права та адвокатської діяльності понад 15 років.
      Підтримкою Вашого  бізнесу стануть також наші асистуючі - партнери, серед яких нотаріальні контори, аудиторські, консалтингові компанії, оцінювачі, бюро експертиз тощо - це дозволяє максимально якісно вирішувати завдання, що стоять перед нашими клієнтами.
   Як професійні Адвокати ми усвідомлюємо, що неможливо бути фахівцями широкого профілю. Тому ми сконцентрували нашу діяльність в тих сферах, де вважаємо себе кращими.
      Ми спеціалізуємося на наданні правової допомоги бізнесу та фізичним особам. У випадку необхідності вирішення питань, що не входять до нашої компетенції, ми обов'язково порекомендуємо кращого фахівця в тій чи іншій області, якому, перш за все, довіряємо самі.
   Сферами, в яких ми сконцентрували свою діяльність, є цивільне, кримінальне,  господарське, трудове, адміністративне, податкове, сімейне, інтелектуальне право. В межах цих практик наше завдання - надати Клієнту якісну консультацію та професійну правничу допомогу, яка дозволила б йому досягти своєї мети з максимальною ефективністю та мінімальними втратами.

Про нас

Наша Команда